header photo


W Toruniu - Firmowy Katalog Stron

Kujawsko-Pomorskie: Toruń

Firmy z branży: Edukacja


Szkoły Policealne Kierunki Toruń

Szkoły Policealne  Kierunki Szkoła dla Dorosłych Kierunki Toruń

Prawo Jazdy Na Raty Toruń

Prawo Jazdy Na Raty Zrobimy wszystko co w naszej mocy by nauczyć cię prowadzić samochód w sposób pewny i bezpieczny, a to wszystko przy najmniejszej możliwej ilości godzin poświęconych na naukę. Nasz ośrodek szkolenia kierowców należy do czołowych placówek w mieście. Utrzymywanie miejsca w czołówce oznacza w dzisiejszych czasach wysoki procent uczniów zdających egzamin przy pierwszym podejściu, przy zachowaniu przystępnej ceny. Funkcjonujemy na lokalnym rynku już od wielu lat, więc doświadczenie naszej kadry zapewnia poziom usług który nie ma sobie równych.

Kurs ADR Cena Toruń

Kurs ADR  Cena Kurs ADR jest przeznaczony dla osób, których obowiązki dotyczą przewozu towarów niebezpiecznych. Kierowca musi być przeszkolony w zakresie wymagań związanych z takim przewozem, stosownie do odpowiedzialności i obowiązków.

Nauka Pływania Dla Dorosłych Toruń

Nauka Pływania Dla Dorosłych Nasi doświadczeni nauczyciele skupiają się przede wszystkim na zapewnieniu swoim uczniom poczucia bezpieczeństwa podczas przebywania w wodzie. Wierzymy, że każdy może nauczyć się pływać i czuć się w wodzie jak najbardziej naturalnie! Prowadzimy zajęcia przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych i poziomach zaawansowania. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy swój własny, unikalny i sprawdzony system nauczania, dzięki któremu lekcje u nas są łatwe, przyjemne i bezpieczne. Każdy ma szansę nauczyć się dobrze pływać!

Kurs Tańca Dla Dzieci Toruń

Kurs Tańca Dla Dzieci Gwarantujemy doskonałą jakość szkolenia dla wszystkich uczniów, bez względu na ich wiek, umiejętności i sprawność fizyczną. Niezależnie od tego czy nasi uczniowie oczekują dobrej zabawy, treningu, traktują taniec zawodowo lub wszystko to na raz, będziemy odpowiednio ich wspierać w osiągnięciu wytyczonych celów. Nasza szkoła tańca jest przyjaznym i wesołym środowiskiem, w którym każdy chętnie spędzi wolny czas. Kurs obejmuje swoim programem wiele stylów, sztuk teatralnych, oraz treningów fitness.

Szkoła Fryzjerska Toruń

Szkoła Fryzjerska Szkoła Fryzjerska Toruń

Kurs Spawacza Cena Toruń

Kurs Spawacza  Cena Kurs Spawacza Toruń Cena

Angielski Dla Dzieci Cena Toruń

Angielski Dla Dzieci  Cena Zapewniamy naszym słuchaczom najskuteczniejsze z dostępnych materiałów i metod nauczania, gwarantujące jak najszybszye zrozumienie i stosowanie języka obcego w praktyce. Prowadzimy zajęcia spełniające specyficzne potrzeby każdego dziecka, oferując każdemu indywidualną pomoc w zakresie konkretnego materiału który jest niejasny. Używamy własnego, odpowiednio dopasowanego programu nauczania, oraz grono dobrze wyszkolonych, zmotywowanych lektorów i nauczycieli. Oferujemy nauczanie prywatne i grupowe. Sukces uczniów jest naszym sukcesem i jesteśmy dumni z naszego profesjonalizmu w nauczaniu. Dla bardziej zaawansowanych uczniów oferujemy korepetycyje języka angielskiego. Dzięki szybkiej identyfikacji problemów, skutecznie pomagamy wypełnić luki które utrudniają poprawne gramatycznie i płynne posługiwanie się językiem obcym.

Szkolenie Psów Toruń

Szkolenie Psów Prowadzimy indywidualne zajęcia szkoleniowe w różnych dziedzinach, dla psów o różnych zdolnościach. Jeśli szukasz profesjonalnej tresury lub pomocy w rozwiązaniu problemu z postawą swojego zwierzaka, jesteśmy tu dla Ciebie. Prowadzimy programy dla szczeniąt, dorosłych psów, a nawet seniorów. Pracujemy z problematycznymi osobnikami o różnym spektrum zaburzeń. Przygotowujemy też psy do pracy w dogoterapii. Nasze zajęcia to nie tylko nauka posłuszeństwa, socjalizacja ze światem zewnętrznym i komunikowanie się z innymi psami, ale również dobre relacje z właścicielem w oparciu o wzajemne zrozumienie, zaufanie i szacunek.